» Kerken » Kerkdiensten 
Kerkdiensten
« vorige  |  maart 2019  |  volgende »
datum/tijd voorganger details
zo 3 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. Peter van der Schans Kerk op Zuilen; Oranjekapel
zo 3 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. Hans Koops Marcus-Nicola?gemeente
zo 3 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. Dirk de Bree Nieuwe Kerk
zo 3 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. P.J. Rebel Tuindorpkerk
zo 3 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. Jacomette de Blois Wijkplaats; de
zo 3 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. M. Treuren Wilhelminakerk
zo 3 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. W.P. Vermeulen Jacobikerk
zo 3 mrt 2019
om 10:30 uur
ds. Toos Wolters Johannescentrum
zo 3 mrt 2019
om 10:30 uur
ds. E. Reefhuis; dienst van Schrift en Tafel; m.m.v. de Domcantorij Domkerk
zo 3 mrt 2019
om 11:00 uur
eten en vieren Blossom
zo 3 mrt 2019
om 17:00 uur
ds. Joh. J. Visser (Amsterdam) Jacobikerk
zo 3 mrt 2019
om 17:30 uur
Havenmaaltijd Haven; De
zo 3 mrt 2019
om 19:00 uur
vesper Domkerk
zo 3 mrt 2019
om 19:30 uur
Avondgebed Jacobikerk
zo 10 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. T.L.J. Bos (Waddinxveen); 1e lijdenszondag Jacobikerk
zo 10 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. Elly Bakker Kerk op Zuilen; Oranjekapel
zo 10 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. Hans Koops Marcus-Nicola?gemeente
zo 10 mrt 2019
om 10:00 uur
Dirk de Bree Nieuwe Kerk
zo 10 mrt 2019
om 10:00 uur
Marti T?ski Roobolkapel
zo 10 mrt 2019
om 10:00 uur
drs. F. Smits Tuindorpkerk
zo 10 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. Dirk Meijvogel Wijkplaats; de
zo 10 mrt 2019
om 10:30 uur
ds. B.A.M. Luttikhuis; dienst van Schrift en Tafel; m.m.v. de Domcantorij Domkerk
zo 10 mrt 2019
om 10:30 uur
pastor Huub Schumacher Johannescentrum
zo 10 mrt 2019
om 16:30 uur
Havenanker; aanbidding en bijbelstudie Haven; De
zo 10 mrt 2019
om 17:00 uur
vespercommissie en ds. Gertjan de Pender Marcus-Nicola?gemeente
zo 10 mrt 2019
om 17:00 uur
ds. C.M.A. van Ekris (Zeist) Jacobikerk
zo 10 mrt 2019
om 19:00 uur
vesper Domkerk
zo 10 mrt 2019
om 19:30 uur
ds. W.P. Vermeulen; avonddienst Jacobikerk
wo 13 mrt 2019
om 19:30 uur
ds. W.P. Vermeulen; biddag voor gewas en arbeid Jacobikerk
zo 17 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. W.P. Vermeulen; 2e lijdenszondag; Heilig Avondmaal Jacobikerk
zo 17 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. Auli van 't Spijker; Heilig Avondmaal Kerk op Zuilen; Oranjekapel
zo 17 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. Dirk Neven Marcus-Nicola?gemeente
zo 17 mrt 2019
om 10:00 uur
Lydia Kansen Nieuwe Kerk
zo 17 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. P.J. Rebel; Schrift- en Tafeldienst Tuindorpkerk
zo 17 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. Mirjam Verschoof Wijkplaats; de
zo 17 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. M. van Giezen Wilhelminakerk
zo 17 mrt 2019
om 10:30 uur
Kees Wijnen en Bettina van Santen; Verhaal halen Johannescentrum
zo 17 mrt 2019
om 10:30 uur
prof.dr. M. Barnard; dienst van Schrift en Tafel; m.m.v. de Domcantorij Domkerk
zo 17 mrt 2019
om 11:00 uur
eten en vieren Blossom
zo 17 mrt 2019
om 16:30 uur
Havenvuur; bijbelverhaal staat centraal Haven; De
zo 17 mrt 2019
om 17:00 uur
ds. G.J. van Meijeren ('s Graveland) Jacobikerk
zo 17 mrt 2019
om 17:00 uur
vespercommissie en ds. Johan Plante Marcus-Nicola?gemeente
zo 17 mrt 2019
om 19:00 uur
vesper Domkerk
zo 17 mrt 2019
om 19:30 uur
Avondgebed Jacobikerk
zo 24 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. H.E. Dankers (De Bilt); 3e lijdenszondag Jacobikerk
zo 24 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. Leo Oosterom Kerk op Zuilen; Oranjekapel
zo 24 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. Dirk Neven Marcus-Nicola?gemeente
zo 24 mrt 2019
om 10:00 uur
Dirk de Bree Nieuwe Kerk
zo 24 mrt 2019
om 10:00 uur
Erna treurniet Roobolkapel
zo 24 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. Y. Viersen Tuindorpkerk
zo 24 mrt 2019
om 10:00 uur
Willem Jan de Hek Wijkplaats; de
zo 24 mrt 2019
om 10:30 uur
ds. N.J.P. Sjoer; dienst van Schrift en Tafel; m.m.v. de Domcantorij Domkerk
zo 24 mrt 2019
om 10:30 uur
ds. Toos Wolters Johannescentrum
zo 24 mrt 2019
om 16:30 uur
Havenanker; aanbidding en bijbelstudie Haven; De
zo 24 mrt 2019
om 17:00 uur
ds. C.W. Saly (Ede) Jacobikerk
zo 24 mrt 2019
om 19:00 uur
vesper Domkerk
zo 24 mrt 2019
om 19:30 uur
ds. W.P. Vermeulen; avonddienst Jacobikerk
zo 31 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. W.P. Vermeulen; 4e lijdenszondag Jacobikerk
zo 31 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. Marian Giezen Kerk op Zuilen; Oranjekapel
zo 31 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. Dirk Neven Marcus-Nicola?gemeente
zo 31 mrt 2019
om 10:00 uur
Jan-Maarten Goedhart Nieuwe Kerk
zo 31 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. P.J. Rebel Tuindorpkerk
zo 31 mrt 2019
om 10:00 uur
ds. Barend Wallet Wijkplaats; de
zo 31 mrt 2019
om 10:30 uur
Heleen Ransijn; proponent Johannescentrum
zo 31 mrt 2019
om 10:30 uur
ds. S.L.S. de Vries; dienst van Schrift en Tafel; m.m.v. de Domcantorij Domkerk
zo 31 mrt 2019
om 16:30 uur
Havenvijfje Haven; De
zo 31 mrt 2019
om 17:00 uur
ds. P.L. de Jong (Rotterdam) Jacobikerk
zo 31 mrt 2019
om 17:00 uur
vespercommissie en ds. Marian van Giezen Marcus-Nicola?gemeente
zo 31 mrt 2019
om 19:00 uur
vesper Domkerk
zo 31 mrt 2019
om 19:30 uur
Avondgebed. Jacobikerk